18 Mayıs 2014 Pazar

DAVETİYE SEÇİMİ CİDDİ İŞTİR Davetiyenizle ilgili henüz aklınızda birşey olmayabilir veya bu konuyu önemsiz buluyor olabilirsiniz. Öncelikle hala basılı işlerin daha anlamlı bulunduğunu belirtmek isterim. Elektronik davetiyeler zahmetsiz ve ekonomik elbette, ancak ne yazıkki çok formal bulunmuyor. 

 Genellikle gelin ve damadın zevklerinin en çok ayrıldığı noktalardan biridir davetiyeler. Beyler çiçekli, böcekli tasarımlardan hoşlanmıyorlar. Bir nevi klasikçiler. Gelin adayları ise içinde pembelerin, sarıların bolca bulunduğu floral desenleri ( bu sene de oldukça popüler ) çok seviyor! Eğer yeteneğiniz varsa tasarımını kendiniz bazı programlar aracılığı ile bir günde hazırlayıp bastırabilirsiniz. Bu en güzel yol! çünkü ülkemizde hala bu işi yapan insanlar anne ve babalarınızın düğünlerinde kullandıkları tasarımlarla ilerlemekte kararlılar :)

Bunun dışında alternatif 1-2 site buldum fakat yeterli değil. Yurtdışında site üzerinden kolaylıkla tasarım seçip kullanışlı arayüzü sayesinde tüm alanları bizzat kendiniz doldurarak sipariş verebildiği siteler var.


Keşke bizde de olsa diyorsunuz değil mi? Belki olur ;)

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder